Biolog Leke Kremi

Biolog Leke Kremi

Biolog leke kremi, piyasadaki en iyi leke kremlerinden bir tanesidir. Bir cildin sağlıklı bir güzelliğe sahip olması için pürüzsüz olması gerekmektedir. Pürüzsüz ve lekesiz bir cilt sağlıklı ve doğal bir güzellik elde etmenin ilk adımıdır. Fakat doğum nedenli lekeler, sivilce izleri, çeşitli yaralardan kalma izler, çatlaklara bağlı izler, güneş lekeleri, derideki ton farklılıkları gibi birçok farklı durum cildinizin bu pürüzsüzlüğünü bozmaktadır. Cildinizin bu bozulması da güzelliğinize gölge düşürebilir.

Bebeksi ve sağlıklı bir cilt için kesinlikle lekelerden kurtulmanız ve lekesiz bir cilde kavuşmanız gerekmektedir. Fakat lekesiz bir cilde kavuşmak ne yazık ki biraz zor. Çünkü ciltteki bu lekelenmelerin en büyüğü hayatımızın temeli olan güneşten kaynaklanıyor. Ayrıca kadınlarda doğuma bağlı olarak çatlaklarda cilt güzelliğine gölge düşürebiliyor. Bu durumlarda ise cilt güzelliği için biolog leke kremiinsanların yardımına koşuyor.

Biolog Leke Kremi Nedir

Piyasada cilt lekelerini ortadan kaldırmak amacında birçok farklı krem var. Bunlardan bazıları kozmetik adı altında satılırken bazıları ise ilaç adı altında satılmakta. Bu cilt lekeleri ile savaşma ve cilt lekelerini ortadan kaldırma konusunda en başarılı kremlerden bir tanesi ise hiç şüphesiz biolog leke kremi. Ağırlıklı olarak doğal ve bitkisel ürünlerden yapılan bu krem, derideki melanin üretimini baskılar ve azaltır. Bu sayede derideki ton farklılıklarını, güneş lekelerini ve yaşlılığa bağlı oluşan lekeleri ortadan kaldırır.

Biolog Leke Kremi Ne İşe Yarar

 • Doğal bir yapısı vardır. Avokado, siyah üzüm ve meyan kökü gibi bitkilerin özünü içerir. Ayrıca doğal mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiştir.
 • Ciltteki çeşitli lekelerin tedavisinde etkilidir.
 • Deri hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır. Cildi tazeler.
 • Antioksidan özelliğe sahip bir kremdir. Cildinizi mikrop ve bakterilerden arındırır. Cilt sağlığınızı korur.
 • Hücre çoğalmasını tetiklediği için cilt onarımını hızlandırır.
 • Derinizi besler.
 • Güneş lekelerine karşı bir numaradır. Var olan güneş lekelerini ortadan kaldırdığı gibi güneşe çıkmadan önce uygulanırsa güneşin zararlı ışınlarının da önüne geçecektir. Böylece cildinizi güneşe karşı koruyacaktır.
 • Hormon dalgalanmalarına bağlı olarak oluşan cilt lekelerini giderir.
 • Hamilelik döneminde karnın şişmesine bağlı olarak karındaki çatlakların kapanmasını sağlar. Ayrıca çatlak lekelerini iz kalmadan kapatır.
 • Cildi nemlendiren bir yapısı vardır. Deri hücrelerinizi destekler ve cildinize ipeksi bir yumuşaklık katar.
 • Doğum kontrol ilaçlarından kaynaklanan cilt lekelerini ortadan kaldırır.
 • Peeling etkisi vardır. Biolog krem, haftada 2 ile 3 kere peeling amacı ile kullanılabilir.
 • Biolog krem cilde herhangi bir zarar vermez. Cildinizi yaşlandırmaz veya yıpratmaz.
 • Biolog krem kullanımı için vücutta istediğiniz bölgeye masaj ile uygulanabilir.
 • Biolog leke kreminden faydalanmanız için düzenli kullanmanız şarttır. 6 ay düzenli kullanımda gözle görülür bir şekilde lekelerin ortadan kalktığını göreceksiniz.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Biolog leke kremi kullanımı sabah ve akşam birer defa olmak üzere gün içerisinde toplamda iki kere olmaktadır. Biolog leke kreminden yaklaşık bir nohut tanesi kadar elinize alarak uygulama bölgesine masaj eşliğinde, oval hareketler ile yedirmeniz gerekiyor. Leke kremini kullandığınızda eğer güneşe çıkacaksanız kesinlikle üzerinde yüksek faktörlü kaliteli bir güneş kremi kullanmanız gerekiyor. Çünkü leke kreminin içeriğindeki kimyasallar güneş ışınları ile direkt temas ederse kullanım sonrasında ters etkiler yapabilmekte. Bu nedenle kremi kullandıktan sonra güneşe çıkacaksanız ne olursa olsun yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanmanızı öneririz.

Ülkemizde olduğu gibi tüm Avrupa ülkelerinde biolog leke kremi gittikçe popülerleşmekte. Özellikle sivilce lekeleri, yaşlılık lekeleri, doğum çatlak lekeleri gibi konularda bir hayli iddialı bir krem. İpeksi bir cilt hayalinde olanlara ve deride ton farkı olan kişilere biolog leke kremi çok iyi bir çıkış kapısı oluşturuyor.

Leke kremleri genellikle lekelerin rengini açar. Kısacası geçici bir çözüm üretir. Yani lekenin altında yatan problem ortadan kalkmadığı sürece lekeyi tedavi etseniz de tekrar ortaya çıkar. Fakat biolog leke kremi diğer leke kremlerinin tersine ciltteki renk pigmentlerini düzenler ve onarır. Bu sayede kremin kullanımından sonra tekrar bu lekeler ortaya çıkmaz ve kalıcı bir iyileşme ortaya koymuş olur.

Biolog Leke Kremi İçindekiler

Biolog leke kremi içindekiler genellikle bitkisel ağırlıklı maddelerdir. Özellikle kimyasal içerse bile diğer leke kremlerine oranla çok daha az miktardadır. İçerisindekiler başlıca:

 • Meyan Kökü
 • Avakado
 • Siyah Üzüm Taneleri
 • E Vitamini

Ayrıca biolog krem içerisinde parfüm bulunur. Bu sayede krem cildinizde güzel bir koku bırakır. İçeriğinde bir miktar alkolde barındırmaktadır. Bu alkol krem kullanımında cildinizdeki bakterileri ve mikropları temizlemek amaçlıdır. Kreme bir nevi antioksidan özelliği katar. Krem Türkiye Sağlık Bakanlığıtarafından onaylanmıştır. İçerisinde bir miktar çinko da barındırır. Çinko cilt lekelerinin ortadan kaldırılmasında görev almaktadır.

Biolog Krem Yorumlar

Biolog krem kullananlar tarafından yapılan biolog krem yorumlar kısmını çeşitli forumlardan ve sözlüklerden sizler için derledik. Genel olarak krem hakkındaki görüşler olumlu. Biolog leke kremi kullananlar genellikle kremin lekeler üzerinde çok hızlı ve başarılı sonuçlar verdiğini söylemişler. Hatta sivilce lekelerini 15 gün gibi kısa bir düzenli kullanımda ortadan kaldırdığına dair bilgiler vermişler. Biolog leke kremi kullanan var mı gibi sorularınızı ve kremi kullananların deneyimlerini merak edenler için derlediğimiz yorumlar:

 • Kremi kullanmaya başlayalı yaklaşık 10 ile 15 gün arasında bir süre oldu. Ergenlik döneminden kalan sivilce lekelerinde gözle görülür bir iyileşme var. Kullanmanızı tavsiye ederim.
 • Yaklaşık 1 ay kadar biolog leke kremini kullandım. Fakat herhangi bir olumlu sonuç göremedim. Sadece sivilce lekelerinden kaynaklı ton farklılıklarını ortadan kaldırdı. Ama denildiği gibi lekeleri sıfıra indirmedi. Bakalım kullanmaya devam ediyorum ama.
 • Biolog leke kremi kullanmaya başladığımdan beri boynumdaki ton farklılıkları ortadan kalktı. Ayrıca cildimi nemlendirdi ve yumuşattı. Bakalım diğer lekelerde de bu denli başarı olabilecek mi.
 • En etkili leke kremi bence kesinlikle biolog leke kremi arkadaşlar. Hızlı ve güzel bir sonuç veriyor lekelere karşı.
 • Biolog krem mi yoksa sinoz leke kremi mi daha iyi bilemiyorum. İkisini de kullandım ama sanki sinoz leke kremi daha etkili sonuçlar verdi gibi geliyor.

Biolog Leke Kremi Fiyat

Biolog leke kremi fiyat konusunda ne yazık ki biraz pahalı. Biolog leke kremi eczane fiyatı 129 TL. Fakat her eczanede bulamayabilirsiniz. Çünkü krem sadece büyük eczanelerde bulunmakta. Fakat kremin kendi internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. İnternet sitesinde biolog leke kremi fiyat konusunda eczane ile aynı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?